Фабрика Гришкофф - видеосъемка свадьбы киев, ивент туризм

Майстер-клас з вітрильництва - Яхтинг на кивском море

Чудовим подарунком на день народження або на весілля для вашого товариша може стати майстер-клас з вітрильництва, який проведуть наші інструктори. Чудовим подарунком на день народження або на весілля для вашого товариша може стати майстер-клас з вітрильництва, який проведуть наші інструктори.

  Якщо ви багато чули про яхтинг та хочете себе спробувати у ролі капітана, щоб визначитися , потрібен вам такий спорт чи ні, - це також варіант відпочинку для вас.
Заняття проходять під девізом - менше теорії - більше практики. Отримані знання тут же закріплюються практичними навичками. Ще п'ять хвилин тому ви вперше побачили яхту - і от ви вже як справжній моряк ставите вітрила, затято тягаєте шкоти.


Вперше у житті ви відчуваєте що вітер - то не просто подих на обличчі, а справжня стихія. яка може виконувати значну роботу, може нести на свої крилах вас і ваш корабель. Ви вчитеся опановувати цю силу, розуміти її, підкорювати та заставляти працювати на себе.

 

Радість від відчуття влади над нею - то невимовне почуття, яке надихає вас впевненістю та вірою у свої сили.


Звісно шкіпер дозволить вам побути і в ролі капітана. Ви відчуєте як чудове судно відзивається на щонайменший ваш порух, покірно змінюючи курс, слухняне вашій волі. Водночас воно докірливо вкаже вам на помилки, сповільнюючи свій біг по хвилям, якщо ви неправильно визначилися з вітром та лягли на хибний галс.

 

Звісно ви виправитесь, спочатку за допомогою інструктора, потім вже й самі не помітите, як у вас з'явиться відчуття правильного напрямку. Ніякого шуму мотору, ніякого диму - лише ви, яхта, вітер та вода. Лише ви та стихія. Стихія і ви. Хтось мусить підкоритися, хтось стане переможцем у цьому двобої. Ми постараємося докласти усіх зусиль, щоб переможцем відчули себе ви. І повертаючись до причалу за штурвалом яхти ви вже впевнено вітатимете своїх друзів, сповнені нових почуттів, нових вражень та спогадів про чудові миті цих змагань з природою.

 А на березі вас чекатимуть усмішки друзів та їх щирі поздоровлення. І хто знає, може ви захочете повернутися та опанувати вітрильництво вже на більш професійному рівні, щоб, отримавши сертифікат шкіпера, зробити його частиною свого життяСоздан 28 авг 2012Фабрика Гришкофф туризм ивент фото видео